środa, 11 kwietnia 2012

19:19- wiadomość.

cześć ! nie było mnie tu 2 dni ale przez te ostatnie dni straciłam poczucie czasu..opisze Wam w skrócie co wydarzyło się przez te 2 dni :)

***

zaczniemy od niedzieli :) pojechała, do kuzyna jak wcześniej pisałam , spędziłam tam calutkie popołudnie w domku byłam coś  po 21.. pobawiłam się z maluchami, porobiłam im zdjęcie, po wkurzałam się na starszego kuzyna który cały czas do mnie zaczynał myślałam , że mu coś tam zrobię.. ale wujek mi poprawił humor jego zabawnymi żartami :D


uwielbiam jego uśmieszek ! :*

***
lany poniedziałek spędziłam z Duśką + nocka ( nauka gry na gitarze o 1 w nocy , bilard, piłkarzyki, robienie kolacji, ogórki kiszone i wiele innych :P) :) miałam jechać do wujka ale po tym jak się dzień wcześniej zachowywał mój kuzyn to już mi się odechciało ale cieszę się , że nie pojechałam bo jak dowiedziałam się potem ile ludzi było a połowy nie znałam tylko z widzenia to uff.

***

wtorek spędziłam na bawieniu Emilki , bo wszyscy wybrali się do miasta a ja musiałam z nią zostać , przyzna że nie była za grzeczna :P ale jakoś ją uspokoiłam. po południu wzięłam się za lekcje i tak zleciało.

***

a dzisiejszy dzień w szkole na lajcie :) bardzo wesoło było :P niemiecki wymiata :O
a o zajęciach artystyczny nie wspomnę :D a po nich szybko z Dżastinką do okna hahah :P
i zobaczyłyśmy cudowną czapeczkę pewnej osoby :*dziękuje za tyle komentarzy pod poprzednimi postami :) !


3 komentarze:

  1. U mnie też w szkole spokojnie dziś było ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem czy znasz taki sklep: Funk'n soul ? Ale z tego co wiem, to jest e-sklep ! ;))

    OdpowiedzUsuń